Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/egemeoyq/eticaret.egemun.com/config.php(30) : eval()'d code on line 1
Teslimat Koşulları
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Teslimat Koşulları

Saat 16:15' e kadar verilen ve banka onayı alınan siparişleriniz aynı gün, saat 16:15' den sonra verilen ve banka onayı alınan siparişleriniz ertesi gün, Cuma günü saat 16:15' dan sonra verilen ve banka onayı alınan siparişleriniz ise bir sonraki Pazartesi günü kargoya verilir. Teslimat adresinin Egem Un deposuna uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından Egem Un garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

https://eticaret.egemun.com/ online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir. Bu durumda ; Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihler arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.